Програма лояльності “Чистий прибуток”

Програма лояльності
"Чистий прибуток"

Запрошуємо стати учасником програми лояльності «Чистий прибуток» від мережі АЗК Flash plus. Заправляючи ЧИСТЕ ПАЛЬНЕ, купуючи необхідні товари у наших магазинах, або смачно харчуючись в кафе, Ви накопичуєте бали-флеші, за які можете придбати все, що пропонують АЗК Flash plus: пальне, продукти, товари першої необхідності,  автотовари, каву, хот доги та комплексні обіди в кафе.
З кожної покупки отримуєте ЧИСТИЙ ПРИБУТОК.

Детальніше Реєстрація
Бонусна картка
Партнерська програма

Акції

Мережа АЗК Flash plus окрім ЧИСТОГО ПАЛЬНОГО має що запропонувати своїм клієнтам. Ми прагнемо зробити так, щоб кожен Ваш візит на АЗК, приємно дивував і перетворювався для Вас на невеличке свято. Цікаві акції, призи, вигідні пропозиції та правдиві ціни – це те, над чим постійно працюють наші спеціалісти. Ми хочемо, щоб кожен клієнт АЗК Flash plus, відчув нашу турботу та залишився задоволеним, заправивши автомобіль у нас.

Детальніше
Акції

Кафе

Смачні, корисні та завжди свіжі страви пропонує Flash Cafe.
Тут Ви зможете комфортно та зручно відпочити з дороги, приємно провести час з друзями, вирішити невідкладні справи, скориставшись вільним доступом до Wi-Fi, ну і звичайно, смачно поїсти.
Якість страв та обслуговування, в поєднанні з доступними цінами, Вам неодмінно сподобаються.
Від чистого серця запрошуємо Вас у Flash Cafe.

Детальніше
Кафе

Чиста правда
про Flash Plus

FLASH plus – це молода мережа АЗК з новим  підходом до роботи, до якості палива та до людей. Не дивлячись на зовсім юний вік, ми маємо чітке бачення розвитку та сформовану філософію компанії…

Детальніше
Чиста правда про Flash Plus
x
Задати питання

Контакти